Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 PERLELE PROFESORILOR DIN RACOVITA! sa ne distram impreuna!!

In jos 
+6
GREUU
!r!na
atyla
matt
tz
tzutzy
10 participan?i
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4
AutorMesaj
matt

matt


Mesaje : 65
Data de înscriere : 20/02/2008
Localizare : nush...sa verific GPS-ul

PERLELE PROFESORILOR DIN RACOVITA! sa ne distram impreuna!! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: PERLELE PROFESORILOR DIN RACOVITA! sa ne distram impreuna!!   PERLELE PROFESORILOR DIN RACOVITA! sa ne distram impreuna!! - Pagina 4 Icon_minipostedMier Feb 20, 2008 2:18 am

iorrdam ...cu masina asta ultrra luxoasa ....stau fetele la rand dupa tine !!!
Sus In jos
tz

tz


Mesaje : 56
Data de înscriere : 19/02/2008
Localizare : Vaslui

PERLELE PROFESORILOR DIN RACOVITA! sa ne distram impreuna!! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: PERLELE PROFESORILOR DIN RACOVITA! sa ne distram impreuna!!   PERLELE PROFESORILOR DIN RACOVITA! sa ne distram impreuna!! - Pagina 4 Icon_minipostedMier Feb 20, 2008 2:20 am

don' director:cine a dat cu spray paralizant in consiliul profesoral?
gutu (ridicandu-se mandru in picioare):eu,eu,eu!
Sus In jos
GREUU

GREUU


Mesaje : 16
Data de înscriere : 20/02/2008

PERLELE PROFESORILOR DIN RACOVITA! sa ne distram impreuna!! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: PERLELE PROFESORILOR DIN RACOVITA! sa ne distram impreuna!!   PERLELE PROFESORILOR DIN RACOVITA! sa ne distram impreuna!! - Pagina 4 Icon_minipostedMier Feb 20, 2008 7:38 pm

Marele Horse (meterca lucian) la ascultare engleza

profu : zi ma si u o propozitie in engleza!
el: ai em za best pupil in za uord
Sus In jos
matt

matt


Mesaje : 65
Data de înscriere : 20/02/2008
Localizare : nush...sa verific GPS-ul

PERLELE PROFESORILOR DIN RACOVITA! sa ne distram impreuna!! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: PERLELE PROFESORILOR DIN RACOVITA! sa ne distram impreuna!!   PERLELE PROFESORILOR DIN RACOVITA! sa ne distram impreuna!! - Pagina 4 Icon_minipostedMier Feb 20, 2008 7:52 pm

si greuu asta.....ce viseaza noaptea scrie ziua pe forum....:-j.....wai ma omori !!!
Sus In jos
matt

matt


Mesaje : 65
Data de înscriere : 20/02/2008
Localizare : nush...sa verific GPS-ul

PERLELE PROFESORILOR DIN RACOVITA! sa ne distram impreuna!! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: PERLELE PROFESORILOR DIN RACOVITA! sa ne distram impreuna!!   PERLELE PROFESORILOR DIN RACOVITA! sa ne distram impreuna!! - Pagina 4 Icon_minipostedMier Feb 20, 2008 9:14 pm

elevul nostru ...stapanul nostru !!! Very Happy
Sus In jos
tz

tz


Mesaje : 56
Data de înscriere : 19/02/2008
Localizare : Vaslui

PERLELE PROFESORILOR DIN RACOVITA! sa ne distram impreuna!! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: PERLELE PROFESORILOR DIN RACOVITA! sa ne distram impreuna!!   PERLELE PROFESORILOR DIN RACOVITA! sa ne distram impreuna!! - Pagina 4 Icon_minipostedMier Feb 20, 2008 11:16 pm

colegul forumist "greu", in acest topic este vorba despre perlele PROFESORILOR,nu perlele tale, esti off-topic
Sus In jos
!r!na

!r!na


Mesaje : 21
Data de înscriere : 20/02/2008
Varsta : 35
Localizare : Vaslui

PERLELE PROFESORILOR DIN RACOVITA! sa ne distram impreuna!! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: PERLELE PROFESORILOR DIN RACOVITA! sa ne distram impreuna!!   PERLELE PROFESORILOR DIN RACOVITA! sa ne distram impreuna!! - Pagina 4 Icon_minipostedMier Feb 20, 2008 11:26 pm

"deci erau 10 elefanti...au murit 7 si au mai ranas 5" elephant saracii de ei...2 erau invizibili Laughing
Sus In jos
fenol

fenol


Mesaje : 15
Data de înscriere : 21/02/2008
Localizare : somewere behind corevas

PERLELE PROFESORILOR DIN RACOVITA! sa ne distram impreuna!! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: PERLELE PROFESORILOR DIN RACOVITA! sa ne distram impreuna!!   PERLELE PROFESORILOR DIN RACOVITA! sa ne distram impreuna!! - Pagina 4 Icon_minipostedJoi Feb 21, 2008 11:44 pm

wei deci io nu stiu care parte nu atzi intzelaso scratch da aista nu i forumu' lu' 12 C... il al tot liceului..shi acu vreau sa i zic tinei ca este cea mai frumoasa femeie...(sa stitzi ca nu mi bat joc Twisted Evil )mai ales cu suvitzele alea
Sus In jos
tz

tz


Mesaje : 56
Data de înscriere : 19/02/2008
Localizare : Vaslui

PERLELE PROFESORILOR DIN RACOVITA! sa ne distram impreuna!! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: PERLELE PROFESORILOR DIN RACOVITA! sa ne distram impreuna!!   PERLELE PROFESORILOR DIN RACOVITA! sa ne distram impreuna!! - Pagina 4 Icon_minipostedSam Feb 23, 2008 6:00 pm

ora de engleza:,,tovarasu macovei,daca-ti trag una zici ca's trenu' lol!
Sus In jos
komysaru

komysaru


Mesaje : 5
Data de înscriere : 27/02/2008
Varsta : 34
Localizare : vaslui

PERLELE PROFESORILOR DIN RACOVITA! sa ne distram impreuna!! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: PERLELE PROFESORILOR DIN RACOVITA! sa ne distram impreuna!!   PERLELE PROFESORILOR DIN RACOVITA! sa ne distram impreuna!! - Pagina 4 Icon_minipostedMier Feb 27, 2008 2:54 pm

ora de franceza si vine profa de info...si unu d la perete: da ce-i cu tine aici fa???hai repede scopu si durata vizitei... afro
Sus In jos
SilvishoR

SilvishoR


Mesaje : 2
Data de înscriere : 12/02/2008
Varsta : 33
Localizare : Nicaieri

PERLELE PROFESORILOR DIN RACOVITA! sa ne distram impreuna!! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: PERLELE PROFESORILOR DIN RACOVITA! sa ne distram impreuna!!   PERLELE PROFESORILOR DIN RACOVITA! sa ne distram impreuna!! - Pagina 4 Icon_minipostedJoi Feb 28, 2008 1:15 am

Profa de antreprenoriala - Mai mama mai...nu te mai uita in clasa mai...uitate la mine mai cat sunt de frumusica...am doar 55 de ani ... dar arat de 18!!!
Sus In jos
fenol

fenol


Mesaje : 15
Data de înscriere : 21/02/2008
Localizare : somewere behind corevas

PERLELE PROFESORILOR DIN RACOVITA! sa ne distram impreuna!! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: PERLELE PROFESORILOR DIN RACOVITA! sa ne distram impreuna!!   PERLELE PROFESORILOR DIN RACOVITA! sa ne distram impreuna!! - Pagina 4 Icon_minipostedMar Mar 04, 2008 4:24 pm

mai mama mai Smile)shi sa stii ca are 51 de ani profa
Sus In jos
fenol

fenol


Mesaje : 15
Data de înscriere : 21/02/2008
Localizare : somewere behind corevas

PERLELE PROFESORILOR DIN RACOVITA! sa ne distram impreuna!! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: PERLELE PROFESORILOR DIN RACOVITA! sa ne distram impreuna!!   PERLELE PROFESORILOR DIN RACOVITA! sa ne distram impreuna!! - Pagina 4 Icon_minipostedJoi Mar 06, 2008 9:13 pm

boariu adu suzeta la catedra....a 10 la matematica
Sus In jos
Karm3la

Karm3la


Mesaje : 4
Data de înscriere : 15/03/2009
Varsta : 37

PERLELE PROFESORILOR DIN RACOVITA! sa ne distram impreuna!! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: PERLELE PROFESORILOR DIN RACOVITA! sa ne distram impreuna!!   PERLELE PROFESORILOR DIN RACOVITA! sa ne distram impreuna!! - Pagina 4 Icon_minipostedDum Mar 15, 2009 11:57 am

Plesoianu Anca: "scrieti nu va holbatzi la mine" ... "sunteti o clasa de tuia" ... "a plouat si va adunat pe voi"... ufa erau multe..... chiar le scriiam mereu la sfarsitul caietului....revin knd imi mai amintesc bounce lol!
Sus In jos
Continut sponsorizat





PERLELE PROFESORILOR DIN RACOVITA! sa ne distram impreuna!! - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: PERLELE PROFESORILOR DIN RACOVITA! sa ne distram impreuna!!   PERLELE PROFESORILOR DIN RACOVITA! sa ne distram impreuna!! - Pagina 4 Icon_miniposted

Sus In jos
 
PERLELE PROFESORILOR DIN RACOVITA! sa ne distram impreuna!!
Sus 
Pagina 4 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4
 Subiecte similare
-
» <=-|~-=>[Ce PaReRe AvEtI DesPrE L!CeUL "EMIL RACOVITA" VASLUI???]<=-~|-=>

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Liceul Teoretic "Emil Racovita" :: Clase, profesori, diverse-
Mergi direct la: