Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Cine credeti ca a furat CaTaLoAgEle? ar mai face chestia asta inca 1data?

In jos 
+6
tz
matt
tina
Ichyfreaky
GREUU
tzutzy
10 participan?i
AutorMesaj
tzutzy

tzutzy


Mesaje : 18
Data de înscriere : 14/02/2008
Varsta : 34

Cine credeti ca a furat CaTaLoAgEle? ar mai face chestia asta inca 1data? Empty
MesajSubiect: Cine credeti ca a furat CaTaLoAgEle? ar mai face chestia asta inca 1data?   Cine credeti ca a furat CaTaLoAgEle? ar mai face chestia asta inca 1data? Icon_minipostedMier Feb 20, 2008 1:49 am

sa vedem....
Sus In jos
http://sosotzutzy.hi5.com
GREUU

GREUU


Mesaje : 16
Data de înscriere : 20/02/2008

Cine credeti ca a furat CaTaLoAgEle? ar mai face chestia asta inca 1data? Empty
MesajSubiect: Re: Cine credeti ca a furat CaTaLoAgEle? ar mai face chestia asta inca 1data?   Cine credeti ca a furat CaTaLoAgEle? ar mai face chestia asta inca 1data? Icon_minipostedMier Feb 20, 2008 1:51 am

destept baiat ala ce o facut asta ...
acu nu se mai poate fura... cica...


oricum zicea Curcubeaua ca ..in proportie de 78 %'' se gasesc cataloagele =)))
Sus In jos
Ichyfreaky
Admin
Ichyfreaky


Mesaje : 17
Data de înscriere : 12/02/2008
Varsta : 32
Localizare : N-ai vrea sa stii ;))

Cine credeti ca a furat CaTaLoAgEle? ar mai face chestia asta inca 1data? Empty
MesajSubiect: Re: Cine credeti ca a furat CaTaLoAgEle? ar mai face chestia asta inca 1data?   Cine credeti ca a furat CaTaLoAgEle? ar mai face chestia asta inca 1data? Icon_minipostedMier Feb 20, 2008 10:31 am

Cred ca era o proportie fara rezultat... cine a furat cataloagele a stat ceva timp sa intocmeasca planu Smile) ca dak erau luate din betie pe 31 Ianuarie.. era clar aveam aceleasi note Wink) dupa parerea mea ... Elodia ...


Ultima editare efectuata de catre Ichyfreaky in Mier Feb 20, 2008 10:32 am, editata de 1 ori
Sus In jos
http://cookiesguild.forumotion.net
tina

tina


Mesaje : 22
Data de înscriere : 19/02/2008
Varsta : 31
Localizare : orasul antic vaslui

Cine credeti ca a furat CaTaLoAgEle? ar mai face chestia asta inca 1data? Empty
MesajSubiect: Re: Cine credeti ca a furat CaTaLoAgEle? ar mai face chestia asta inca 1data?   Cine credeti ca a furat CaTaLoAgEle? ar mai face chestia asta inca 1data? Icon_minipostedMier Feb 20, 2008 4:29 pm

furtul cataloagelor le-a adus avantaj celor q absentze si note mici...Wink....ma bucur pt ei;)
Sus In jos
GREUU

GREUU


Mesaje : 16
Data de înscriere : 20/02/2008

Cine credeti ca a furat CaTaLoAgEle? ar mai face chestia asta inca 1data? Empty
MesajSubiect: Re: Cine credeti ca a furat CaTaLoAgEle? ar mai face chestia asta inca 1data?   Cine credeti ca a furat CaTaLoAgEle? ar mai face chestia asta inca 1data? Icon_minipostedMier Feb 20, 2008 7:37 pm

Ichyfreaky a scris:
Cred ca era o proportie fara rezultat... cine a furat cataloagele a stat ceva timp sa intocmeasca planu Smile) ca dak erau luate din betie pe 31 Ianuarie.. era clar aveam aceleasi note Wink) dupa parerea mea ... Elodia ...


ba tu asta care esti moderator abia astept sa aflu care esti

Basketball
Sus In jos
matt

matt


Mesaje : 65
Data de înscriere : 20/02/2008
Localizare : nush...sa verific GPS-ul

Cine credeti ca a furat CaTaLoAgEle? ar mai face chestia asta inca 1data? Empty
MesajSubiect: Re: Cine credeti ca a furat CaTaLoAgEle? ar mai face chestia asta inca 1data?   Cine credeti ca a furat CaTaLoAgEle? ar mai face chestia asta inca 1data? Icon_minipostedMier Feb 20, 2008 7:39 pm

poi cn decat un baietzeash.......cand se afla sigur vom stii cn a facut ler cunoscut in toata tara..
Sus In jos
Ichyfreaky
Admin
Ichyfreaky


Mesaje : 17
Data de înscriere : 12/02/2008
Varsta : 32
Localizare : N-ai vrea sa stii ;))

Cine credeti ca a furat CaTaLoAgEle? ar mai face chestia asta inca 1data? Empty
MesajSubiect: Re: Cine credeti ca a furat CaTaLoAgEle? ar mai face chestia asta inca 1data?   Cine credeti ca a furat CaTaLoAgEle? ar mai face chestia asta inca 1data? Icon_minipostedMier Feb 20, 2008 7:58 pm

GREUU a scris:
Ichyfreaky a scris:
Cred ca era o proportie fara rezultat... cine a furat cataloagele a stat ceva timp sa intocmeasca planu Smile) ca dak erau luate din betie pe 31 Ianuarie.. era clar aveam aceleasi note Wink) dupa parerea mea ... Elodia ...


ba tu asta care esti moderator abia astept sa aflu care esti

Basketball

Si dak afli ce?? iti zic eu de pe akuma Ichim Ioan Alexandru 9A diriga Furtuna Manuela, is in Zodia Capricorn si imi place sucul de struguri invechit alte detalii ??
Sus In jos
http://cookiesguild.forumotion.net
tz

tz


Mesaje : 56
Data de înscriere : 19/02/2008
Localizare : Vaslui

Cine credeti ca a furat CaTaLoAgEle? ar mai face chestia asta inca 1data? Empty
MesajSubiect: Re: Cine credeti ca a furat CaTaLoAgEle? ar mai face chestia asta inca 1data?   Cine credeti ca a furat CaTaLoAgEle? ar mai face chestia asta inca 1data? Icon_minipostedMier Feb 20, 2008 11:20 pm

lasa-l neacshule k e bitzeashi, nu vezi k nu mai incape nimeni pe aici de el?sucul de struguri invechiti....mai cum te ai recomandat mai devreme, il cunosti pe bucifall?
Sus In jos
DGS

DGS


Mesaje : 3
Data de înscriere : 21/02/2008
Varsta : 32
Localizare : m-am pierdut :|

Cine credeti ca a furat CaTaLoAgEle? ar mai face chestia asta inca 1data? Empty
MesajSubiect: Re: Cine credeti ca a furat CaTaLoAgEle? ar mai face chestia asta inca 1data?   Cine credeti ca a furat CaTaLoAgEle? ar mai face chestia asta inca 1data? Icon_minipostedJoi Feb 21, 2008 12:54 pm

Ichyfreaky a scris:
Cred ca era o proportie fara rezultat... cine a furat cataloagele a stat ceva timp sa intocmeasca planu Smile) ca dak erau luate din betie pe 31 Ianuarie.. era clar aveam aceleasi note Wink) dupa parerea mea ... Elodia ...
faza e k cine ar vrea sa faca asa ceva.... adik dc nu au spart un bancomat sau o banca ... decat sa fure cataloage... dak ajung la inchisoare se fac d tot rasu... haha voi ati furat cataloage.. lol!
aaa da si terminati cu offtopicu.. dak vrei sai spui ceva la moderator exista optiunea PM adik prevate message.. te-ai prins?
Sus In jos
fenol

fenol


Mesaje : 15
Data de înscriere : 21/02/2008
Localizare : somewere behind corevas

Cine credeti ca a furat CaTaLoAgEle? ar mai face chestia asta inca 1data? Empty
MesajSubiect: Re: Cine credeti ca a furat CaTaLoAgEle? ar mai face chestia asta inca 1data?   Cine credeti ca a furat CaTaLoAgEle? ar mai face chestia asta inca 1data? Icon_minipostedMar Feb 26, 2008 7:41 pm

interesanta intamplarea cucataloagele...shi oricum au trecut aproape 2 luni shi nu l au gasit, eu cred ca nu a fost unu care sa o faca la betzie...cineva astat un pic sa intaocmeasca planul shi sa afle cum sa se fereasca de camere.. sau poate ca nici nu au functionat...clar este ca nu maricica le a luat ca ar fi prinso intr o saptamana cel mult Smile
Sus In jos
komysaru

komysaru


Mesaje : 5
Data de înscriere : 27/02/2008
Varsta : 34
Localizare : vaslui

Cine credeti ca a furat CaTaLoAgEle? ar mai face chestia asta inca 1data? Empty
MesajSubiect: Re: Cine credeti ca a furat CaTaLoAgEle? ar mai face chestia asta inca 1data?   Cine credeti ca a furat CaTaLoAgEle? ar mai face chestia asta inca 1data? Icon_minipostedMier Feb 27, 2008 2:48 pm

zici bine wa GREUU...bai Ichyfreaky...gandeste-te cand or afla toti de a11a si a12a cine esti....oare cum o sa fie...si nu te pui cu 11F si 12C...K II JALE Twisted Evil Evil or Very Mad
Sus In jos
Ichyfreaky
Admin
Ichyfreaky


Mesaje : 17
Data de înscriere : 12/02/2008
Varsta : 32
Localizare : N-ai vrea sa stii ;))

Cine credeti ca a furat CaTaLoAgEle? ar mai face chestia asta inca 1data? Empty
MesajSubiect: Re: Cine credeti ca a furat CaTaLoAgEle? ar mai face chestia asta inca 1data?   Cine credeti ca a furat CaTaLoAgEle? ar mai face chestia asta inca 1data? Icon_minipostedVin Feb 29, 2008 12:38 am

Am dat detalii mai sus ^_^ no problem ^_^ ooo da daca ar mai fi vre-o cineva cu tupeu ala sa ia cataloagele ink odata cu siguranta ar face-o da nu akuma ci mai pe la final Very Happy:D:D:D:D:D
Sus In jos
http://cookiesguild.forumotion.net
LucianXIID

LucianXIID


Mesaje : 3
Data de înscriere : 17/09/2008
Varsta : 34
Localizare : Vaslui

Cine credeti ca a furat CaTaLoAgEle? ar mai face chestia asta inca 1data? Empty
MesajSubiect: Re: Cine credeti ca a furat CaTaLoAgEle? ar mai face chestia asta inca 1data?   Cine credeti ca a furat CaTaLoAgEle? ar mai face chestia asta inca 1data? Icon_minipostedLun Sept 22, 2008 4:53 pm

da. eu cred ca ar mai face`o data. dar sa o faca la sf de semenstru 2. Laughing sa vezi atunci teroare.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cine credeti ca a furat CaTaLoAgEle? ar mai face chestia asta inca 1data? Empty
MesajSubiect: Re: Cine credeti ca a furat CaTaLoAgEle? ar mai face chestia asta inca 1data?   Cine credeti ca a furat CaTaLoAgEle? ar mai face chestia asta inca 1data? Icon_miniposted

Sus In jos
 
Cine credeti ca a furat CaTaLoAgEle? ar mai face chestia asta inca 1data?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cine credeti ca a furat CaTaLoAgEle? ar mai face chestia asta inca 1data
» se spune ca liceul este cea mai frumoasa perioada a vietii....voi ce credeti?
» propuneti locatii pt banchetul de anul asta :!:
» Cine ia 12H la banket?
» 12 C is cei mai tari!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Liceul Teoretic "Emil Racovita" :: Clase, profesori, diverse-
Mergi direct la: