Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 se spune ca liceul este cea mai frumoasa perioada a vietii....voi ce credeti?

In jos 
+10
dy
claudiu bulugu
laurici
DGS
!r!na
tina
matt
GREUU
tz
tzutzy
14 participan?i
AutorMesaj
tzutzy

tzutzy


Mesaje : 18
Data de înscriere : 14/02/2008
Varsta : 34

se spune ca liceul este cea mai frumoasa perioada a vietii....voi ce credeti? Empty
MesajSubiect: se spune ca liceul este cea mai frumoasa perioada a vietii....voi ce credeti?   se spune ca liceul este cea mai frumoasa perioada a vietii....voi ce credeti? Icon_minipostedMier Feb 20, 2008 12:53 am

avand in vedere ca profii park incearca sa impuna contrarul?
Sus In jos
http://sosotzutzy.hi5.com
tz

tz


Mesaje : 56
Data de înscriere : 19/02/2008
Localizare : Vaslui

se spune ca liceul este cea mai frumoasa perioada a vietii....voi ce credeti? Empty
MesajSubiect: Re: se spune ca liceul este cea mai frumoasa perioada a vietii....voi ce credeti?   se spune ca liceul este cea mai frumoasa perioada a vietii....voi ce credeti? Icon_minipostedMier Feb 20, 2008 12:58 am

si tu de cand te iei dupa ei.... Question don't cry, just f*ck and drive Exclamation afro


Ultima editare efectuata de catre tz in Mier Feb 20, 2008 12:59 am, editata de 1 ori
Sus In jos
tzutzy

tzutzy


Mesaje : 18
Data de înscriere : 14/02/2008
Varsta : 34

se spune ca liceul este cea mai frumoasa perioada a vietii....voi ce credeti? Empty
MesajSubiect: :))   se spune ca liceul este cea mai frumoasa perioada a vietii....voi ce credeti? Icon_minipostedMier Feb 20, 2008 12:59 am

bine spus=)) cum zicea peppe....nu datzi banii p prostii....luatzi beriga la copii:D
Sus In jos
http://sosotzutzy.hi5.com
GREUU

GREUU


Mesaje : 16
Data de înscriere : 20/02/2008

se spune ca liceul este cea mai frumoasa perioada a vietii....voi ce credeti? Empty
MesajSubiect: Re: se spune ca liceul este cea mai frumoasa perioada a vietii....voi ce credeti?   se spune ca liceul este cea mai frumoasa perioada a vietii....voi ce credeti? Icon_minipostedMier Feb 20, 2008 2:05 am

o fi liceul fain.. da mie diriga mi-o mancat zilele
Sus In jos
matt

matt


Mesaje : 65
Data de înscriere : 20/02/2008
Localizare : nush...sa verific GPS-ul

se spune ca liceul este cea mai frumoasa perioada a vietii....voi ce credeti? Empty
MesajSubiect: Re: se spune ca liceul este cea mai frumoasa perioada a vietii....voi ce credeti?   se spune ca liceul este cea mai frumoasa perioada a vietii....voi ce credeti? Icon_minipostedMier Feb 20, 2008 8:48 pm

totul e mijto ....mai putin o parte a cadrului didactic (balta....si altii )
Sus In jos
tina

tina


Mesaje : 22
Data de înscriere : 19/02/2008
Varsta : 31
Localizare : orasul antic vaslui

se spune ca liceul este cea mai frumoasa perioada a vietii....voi ce credeti? Empty
MesajSubiect: Re: se spune ca liceul este cea mai frumoasa perioada a vietii....voi ce credeti?   se spune ca liceul este cea mai frumoasa perioada a vietii....voi ce credeti? Icon_minipostedMier Feb 20, 2008 11:26 pm

imi place la racovitza....cei mai frumosi ani au fost cei din clasa a 9-a si a 10-a...... cheers cheers cheers cheers cheers cheers
Sus In jos
!r!na

!r!na


Mesaje : 21
Data de înscriere : 20/02/2008
Varsta : 35
Localizare : Vaslui

se spune ca liceul este cea mai frumoasa perioada a vietii....voi ce credeti? Empty
MesajSubiect: Re: se spune ca liceul este cea mai frumoasa perioada a vietii....voi ce credeti?   se spune ca liceul este cea mai frumoasa perioada a vietii....voi ce credeti? Icon_minipostedMier Feb 20, 2008 11:32 pm

stiu de ce ti-au placut clasele a 9a si a 10a...ca pe atunci nu aveam nici o problema cu dirigintii Wink
Sus In jos
matt

matt


Mesaje : 65
Data de înscriere : 20/02/2008
Localizare : nush...sa verific GPS-ul

se spune ca liceul este cea mai frumoasa perioada a vietii....voi ce credeti? Empty
MesajSubiect: Re: se spune ca liceul este cea mai frumoasa perioada a vietii....voi ce credeti?   se spune ca liceul este cea mai frumoasa perioada a vietii....voi ce credeti? Icon_minipostedJoi Feb 21, 2008 8:51 pm

cand o ai colega pe tina...si o vezi 4 ani ....nu mai zici k sunt cei mai frumosi ani ....
Sus In jos
DGS

DGS


Mesaje : 3
Data de înscriere : 21/02/2008
Varsta : 32
Localizare : m-am pierdut :|

se spune ca liceul este cea mai frumoasa perioada a vietii....voi ce credeti? Empty
MesajSubiect: Re: se spune ca liceul este cea mai frumoasa perioada a vietii....voi ce credeti?   se spune ca liceul este cea mai frumoasa perioada a vietii....voi ce credeti? Icon_minipostedVin Feb 22, 2008 12:12 am

adevarat.. e frumos... cand imi amintesc zilele din generala.. ma ia cu dureri MARI de cap...
Sus In jos
tina

tina


Mesaje : 22
Data de înscriere : 19/02/2008
Varsta : 31
Localizare : orasul antic vaslui

se spune ca liceul este cea mai frumoasa perioada a vietii....voi ce credeti? Empty
MesajSubiect: Re: se spune ca liceul este cea mai frumoasa perioada a vietii....voi ce credeti?   se spune ca liceul este cea mai frumoasa perioada a vietii....voi ce credeti? Icon_minipostedVin Feb 22, 2008 1:17 am

da da...dak nu prindea neacsu tupeu.....Smile))))...din ala de la harsova
Sus In jos
laurici

laurici


Mesaje : 7
Data de înscriere : 19/02/2008

se spune ca liceul este cea mai frumoasa perioada a vietii....voi ce credeti? Empty
MesajSubiect: Re: se spune ca liceul este cea mai frumoasa perioada a vietii....voi ce credeti?   se spune ca liceul este cea mai frumoasa perioada a vietii....voi ce credeti? Icon_minipostedVin Feb 22, 2008 7:27 pm

bey ...sunteti culmea ....a facut liceul forum sa va injurati voi pe el?
voi ai auzit ce-i aia subtilitate si ironie? Question folositi-va imaginatia....
Sus In jos
claudiu bulugu

claudiu bulugu


Mesaje : 1
Data de înscriere : 23/02/2008
Varsta : 37
Localizare : ireland

se spune ca liceul este cea mai frumoasa perioada a vietii....voi ce credeti? Empty
MesajSubiect: Re: se spune ca liceul este cea mai frumoasa perioada a vietii....voi ce credeti?   se spune ca liceul este cea mai frumoasa perioada a vietii....voi ce credeti? Icon_minipostedSam Feb 23, 2008 10:25 pm

eu consider ca liceul ar trebui sa inceapa in perioada de dupa adolescenta!
cand suntem un pic mai seriosi
nu cand ne dam mari grei sau mari vip-uri
Sus In jos
dy




Mesaje : 1
Data de înscriere : 23/02/2008

se spune ca liceul este cea mai frumoasa perioada a vietii....voi ce credeti? Empty
MesajSubiect: Re: se spune ca liceul este cea mai frumoasa perioada a vietii....voi ce credeti?   se spune ca liceul este cea mai frumoasa perioada a vietii....voi ce credeti? Icon_minipostedMier Feb 27, 2008 11:51 am

Normal, cea mai misto perioada Razz Very Happy flower
Sus In jos
komysaru

komysaru


Mesaje : 5
Data de înscriere : 27/02/2008
Varsta : 34
Localizare : vaslui

se spune ca liceul este cea mai frumoasa perioada a vietii....voi ce credeti? Empty
MesajSubiect: se spune ca liceul este cea mai frumoasa perioada a vietii....voi ce credeti?   se spune ca liceul este cea mai frumoasa perioada a vietii....voi ce credeti? Icon_minipostedMier Feb 27, 2008 2:15 pm

wa pt mine liceul inseamna mereutza si bairame...deci...is cei mai frumosi ani...aaa..si Domnul Sa Va Calauzeasca Calea Spre Viitor Si Spre ceruri!!! Cool cheers afro
Sus In jos
Ichyfreaky
Admin
Ichyfreaky


Mesaje : 17
Data de înscriere : 12/02/2008
Varsta : 32
Localizare : N-ai vrea sa stii ;))

se spune ca liceul este cea mai frumoasa perioada a vietii....voi ce credeti? Empty
MesajSubiect: Re: se spune ca liceul este cea mai frumoasa perioada a vietii....voi ce credeti?   se spune ca liceul este cea mai frumoasa perioada a vietii....voi ce credeti? Icon_minipostedVin Feb 29, 2008 12:34 am

Abia am gustat un semestru si mi-a placut .. sper sa nu devina obsesie Smile))
Sus In jos
http://cookiesguild.forumotion.net
atyla

atyla


Mesaje : 25
Data de înscriere : 19/02/2008
Varsta : 36
Localizare : vaslui

se spune ca liceul este cea mai frumoasa perioada a vietii....voi ce credeti? Empty
MesajSubiect: AS   se spune ca liceul este cea mai frumoasa perioada a vietii....voi ce credeti? Icon_minipostedSam Mar 01, 2008 7:21 pm

POI SE PARE CA CAM ASA E.....IS CEI MAI TARI ANI DIN VIATA.....
Sus In jos
bobu




Mesaje : 8
Data de înscriere : 12/01/2009
Varsta : 37

se spune ca liceul este cea mai frumoasa perioada a vietii....voi ce credeti? Empty
MesajSubiect: Re: se spune ca liceul este cea mai frumoasa perioada a vietii....voi ce credeti?   se spune ca liceul este cea mai frumoasa perioada a vietii....voi ce credeti? Icon_minipostedLun Ian 12, 2009 12:42 am

komysaru a scris:
wa pt mine liceul inseamna mereutza si bairame...deci...is cei mai frumosi ani...aaa..si Domnul Sa Va Calauzeasca Calea Spre Viitor Si Spre ceruri!!! Cool cheers afro

Asa este.... mare dreptate ai fiule. Mereutza rullez
Sus In jos
Continut sponsorizat





se spune ca liceul este cea mai frumoasa perioada a vietii....voi ce credeti? Empty
MesajSubiect: Re: se spune ca liceul este cea mai frumoasa perioada a vietii....voi ce credeti?   se spune ca liceul este cea mai frumoasa perioada a vietii....voi ce credeti? Icon_miniposted

Sus In jos
 
se spune ca liceul este cea mai frumoasa perioada a vietii....voi ce credeti?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cine credeti ca a furat CaTaLoAgEle? ar mai face chestia asta inca 1data?
» Cine credeti ca a furat CaTaLoAgEle? ar mai face chestia asta inca 1data
» 12 C is cei mai tari!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Liceul Teoretic "Emil Racovita" :: Clase, profesori, diverse-
Mergi direct la: