Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Prima parere

In jos 
+4
tz
tzutzy
tina
Ichyfreaky
8 participan?i
AutorMesaj
Ichyfreaky
Admin
Ichyfreaky


Mesaje : 17
Data de înscriere : 12/02/2008
Varsta : 32
Localizare : N-ai vrea sa stii ;))

Prima parere Empty
MesajSubiect: Prima parere   Prima parere Icon_minipostedLun Feb 18, 2008 10:40 pm

Aici veti avea libertatea de a va exprima nemultumirile si cea ce va place in liceul nostru, in limita bunului simt. Cine sparge gheatza? Sa vedem? Very Happy
Sus In jos
http://cookiesguild.forumotion.net
tina

tina


Mesaje : 22
Data de înscriere : 19/02/2008
Varsta : 31
Localizare : orasul antic vaslui

Prima parere Empty
MesajSubiect: buna   Prima parere Icon_minipostedMar Feb 19, 2008 11:20 pm

nu-mi plac vestele si k e liceu de teroristi(ne inchid portzile)......
Sus In jos
Ichyfreaky
Admin
Ichyfreaky


Mesaje : 17
Data de înscriere : 12/02/2008
Varsta : 32
Localizare : N-ai vrea sa stii ;))

Prima parere Empty
MesajSubiect: Re: Prima parere   Prima parere Icon_minipostedMar Feb 19, 2008 11:55 pm

E un oarecare adevar adica la spalat se strang din Xl se fac L si ai senzatia k porti ilicul facut de bunica acuma 2 ani ... material de proasta calitate si bani cam dati aiurea ... si asta cu portile ... nu cred ca ai ce cauta inafara scolii cand esti la ore ... te simti mai bine sa stii ca ai poarta deschisa??? pt mine e indiferent daca vreti o schimbare contestati ... dar fiti siguri ca veti primi un rezultat
Sus In jos
http://cookiesguild.forumotion.net
tzutzy

tzutzy


Mesaje : 18
Data de înscriere : 14/02/2008
Varsta : 34

Prima parere Empty
MesajSubiect: hai k esti belea   Prima parere Icon_minipostedMier Feb 20, 2008 12:10 am

de unde ai mai scos asta?c elev esti u dak nu ai unde chiuli...unde fuma o tigara...unde bea o bere...in timpul orelor? ce e asta?nu ai dreptate....doar dak esti guzgan...kre iubesti scoala si stai la toate orele de dragul profilor si de dragu de a invata....nooo nu cred k exista asa cv

Chiulesc knd vreau eu si pot sari gardu =)) de fumat nu fumez si nu beau dekt la un eveniment mai important ... baieram ceva ... nu ma duc sa beau k asa mi-a venit mie sa ma vada aia din liceu k eu stiu sa beau ...


Ultima editare efectuata de catre Ichyfreaky in Mier Feb 20, 2008 10:39 am, editata de 2 ori
Sus In jos
http://sosotzutzy.hi5.com
tz

tz


Mesaje : 56
Data de înscriere : 19/02/2008
Localizare : Vaslui

Prima parere Empty
MesajSubiect: Re: Prima parere   Prima parere Icon_minipostedMier Feb 20, 2008 12:15 am

taci oi ca in clasa a 9a stateam si noi la ore Very Happy ce vremuri....
Sus In jos
tzutzy

tzutzy


Mesaje : 18
Data de înscriere : 14/02/2008
Varsta : 34

Prima parere Empty
MesajSubiect: vb ptr tine   Prima parere Icon_minipostedMier Feb 20, 2008 12:36 am

poate tu wa Tz....k voi erati clasa de guzgani....da la D?? mai stateai la ore?Smile)
Sus In jos
http://sosotzutzy.hi5.com
tzutzy

tzutzy


Mesaje : 18
Data de înscriere : 14/02/2008
Varsta : 34

Prima parere Empty
MesajSubiect: =)))))))))))))))))))))))))))   Prima parere Icon_minipostedMier Feb 20, 2008 12:38 am

=))=))=))


Ultima editare efectuata de catre tzutzy in Mier Feb 20, 2008 12:41 am, editata de 1 ori
Sus In jos
http://sosotzutzy.hi5.com
tz

tz


Mesaje : 56
Data de înscriere : 19/02/2008
Localizare : Vaslui

Prima parere Empty
MesajSubiect: Re: Prima parere   Prima parere Icon_minipostedMier Feb 20, 2008 12:39 am

mda....domnilor profesori luati masuri!!!aceasta este o rugaminte publica!baiatul asta duce lipsa de profesori, propun sa-l tineti la ore suplimentar alien
Sus In jos
tzutzy

tzutzy


Mesaje : 18
Data de înscriere : 14/02/2008
Varsta : 34

Prima parere Empty
MesajSubiect: buna treaba cu forumu   Prima parere Icon_minipostedMier Feb 20, 2008 12:44 am

bun bun...imi place forumu...ne mai distram si noi oleak....multumiri domn' profesor
Sus In jos
http://sosotzutzy.hi5.com
tz

tz


Mesaje : 56
Data de înscriere : 19/02/2008
Localizare : Vaslui

Prima parere Empty
MesajSubiect: Re: Prima parere   Prima parere Icon_minipostedMier Feb 20, 2008 12:49 am

revenind la masura de a inchide portile scolii,nu sunt de acord cu aceasta.caile de acces-nu cred ca este legal ca o institutie publica sa functioneze cu caile de acces blocate, nu stiu ce parere ar avea cei de la inspectoratul pentru situatii de urgenta sau cei de la pompieri despre aceasta masura Exclamation daca intram mai in amanunt aceasta decizie INCALCA DREPTURILE OMULUI si anume:orice individ are dreptul la educatie.nu stiu cum am dreptul la educatie daca nu am acces la ea, in fine, eu sunt in clasa a 12-a si nu ma deranjeaza asa tare,mult a fost putin mai este.pe de alta parte este decizia luata la nivel de conducere si noi trebuie sa o respectam, trebuie sa vedem si pe cele bune si pe cele rele.s-a investit mult in scoala,s-au facut modernizari masiv,nu de ochii lumii.


Ultima editare efectuata de catre tz in Mier Feb 20, 2008 12:51 am, editata de 1 ori
Sus In jos
tina

tina


Mesaje : 22
Data de înscriere : 19/02/2008
Varsta : 31
Localizare : orasul antic vaslui

Prima parere Empty
MesajSubiect: Re: Prima parere   Prima parere Icon_minipostedMier Feb 20, 2008 4:41 pm

e fain liceul k avem conditzii de a invatza...poate mai mult de kt ar trebuii....sunt unele scoli care sunt vai de capul lor(din mediul rural)...si se darama peste ei,,,noi nu mai putem de bn q gresie....ce park qm era inainte nu era bn?fonduri date aiurea..sunt adepta modernului dar ma gandesc si la alti elevi de la scoli mai putin dotate:)
Sus In jos
tina

tina


Mesaje : 22
Data de înscriere : 19/02/2008
Varsta : 31
Localizare : orasul antic vaslui

Prima parere Empty
MesajSubiect: Re: Prima parere   Prima parere Icon_minipostedMier Feb 20, 2008 4:43 pm

avem profesori comunisti.....
Sus In jos
tz

tz


Mesaje : 56
Data de înscriere : 19/02/2008
Localizare : Vaslui

Prima parere Empty
MesajSubiect: Re: Prima parere   Prima parere Icon_minipostedMier Feb 20, 2008 4:54 pm

e fain liceul k avem conditzii de a invatza...poate mai mult de kt ar trebuii..---tu gandesti??e ok si atat.
Sus In jos
matt

matt


Mesaje : 65
Data de înscriere : 20/02/2008
Localizare : nush...sa verific GPS-ul

Prima parere Empty
MesajSubiect: Re: Prima parere   Prima parere Icon_minipostedMier Feb 20, 2008 8:09 pm

k sa intrii la liceul nostru ....iti trebuie medie...dar sa stii sa sari gardul =))))))))
Sus In jos
fenol

fenol


Mesaje : 15
Data de înscriere : 21/02/2008
Localizare : somewere behind corevas

Prima parere Empty
MesajSubiect: Re: Prima parere   Prima parere Icon_minipostedVin Feb 22, 2008 12:09 am

baiet (admin) nush cine eshti dar or astia tzi or spalat creieru ori tu chiar nu ai ieshit din casa nici o data....stiu ca voi primi AVERTISMENT dar oricum sunt sigur ca nu te bucuri de portzile inchise care de fapt nu mai sunt inchise....ca trebuia sa (citez din panainte) sa ne ducem draqului pe ses sa fumam ca de aia ne au deschis portzile din nou....
Sus In jos
Ichyfreaky
Admin
Ichyfreaky


Mesaje : 17
Data de înscriere : 12/02/2008
Varsta : 32
Localizare : N-ai vrea sa stii ;))

Prima parere Empty
MesajSubiect: Re: Prima parere   Prima parere Icon_minipostedVin Feb 22, 2008 12:11 am

Nu ma bucur omule ma simt ca in cushca da si dak ash avea portile deschise care ar fi castigu ?? chair nici unu ...
Sus In jos
http://cookiesguild.forumotion.net
fenol

fenol


Mesaje : 15
Data de înscriere : 21/02/2008
Localizare : somewere behind corevas

Prima parere Empty
MesajSubiect: Re: Prima parere   Prima parere Icon_minipostedVin Feb 22, 2008 12:12 am

salut..@#

Nu ti-am dat atunci avertisment iti dau acuma motiv?? OFF-topic deci scriem frumos ...
AVERTISMENT


lol! laser frate adica b% este o forma incorecta shi nepoliticoasa de adresare uni asha zis copil de la clasa a 9 a????

Inca doua abateri sau chiar una(depinde de cat de grava e situatia) si iei o pauza de vre-o saptamana pe forum ... deci ai grija ce scrii ...

gata nu tzi mai place sa vorbeshti cu mine????sa stii ca mi placi....pui paie pe foc shi api cautzi o cisterna cu apa sa l stingi...cat mai repede

Citeste regulamentul si apoi incepe sa scrii intr-un forum

deci eu consider ca b@ nu este o injuratura.punct am incheiat subiectul

N-am dat avertisment pt ba.. sau cum ai scris tu ci pt off-topic
Sus In jos
komysaru

komysaru


Mesaje : 5
Data de înscriere : 27/02/2008
Varsta : 34
Localizare : vaslui

Prima parere Empty
MesajSubiect: Re: Prima parere   Prima parere Icon_minipostedMier Feb 27, 2008 2:40 pm

wa fenol io zik k admin asta ii vreunu de clasa a9a care ii linguseste pe profesori...frate daca ai ceva impotriva de ce nu spui in fata...sau nu ai curaj...eu zik k esti unu de ala cu media peste 9.50 cu note luate pe linguseala...hai te rog scoate-ma de pe forum 1-2-3 saptamani ....simte-te bine...dar iti spun frumos,...gandeste-te mai bine inainte sa faci asta ca totusi e o parere si toti sunt de acord cu mine
Sus In jos
Ichyfreaky
Admin
Ichyfreaky


Mesaje : 17
Data de înscriere : 12/02/2008
Varsta : 32
Localizare : N-ai vrea sa stii ;))

Prima parere Empty
MesajSubiect: Re: Prima parere   Prima parere Icon_minipostedVin Feb 29, 2008 12:24 am

9.50?? stai frate ca n-am ajuns savant ink =))))) abia daca era sa trec la fizica ... Smile))
Sus In jos
http://cookiesguild.forumotion.net
Davos




Mesaje : 4
Data de înscriere : 17/09/2008
Varsta : 31

Prima parere Empty
MesajSubiect: Re: Prima parere   Prima parere Icon_minipostedMier Sept 17, 2008 10:00 pm

prima parere e foarte buna
Sus In jos
http://starmedia.myforum.ro
Continut sponsorizat





Prima parere Empty
MesajSubiect: Re: Prima parere   Prima parere Icon_miniposted

Sus In jos
 
Prima parere
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Ce parere aveti despre uniforma? sugestii...orice...
» ce parere aveti despre locatia aleasa pt banchet??se putea si mai bine???
» <=-|~-=>[Ce PaReRe AvEtI DesPrE L!CeUL "EMIL RACOVITA" VASLUI???]<=-~|-=>

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Liceul Teoretic "Emil Racovita" :: Clase, profesori, diverse-
Mergi direct la: