Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 vine bacul bine imi pare!! ati inceput sa invatati ceva?

In jos 
4 participan?i
AutorMesaj
tzutzy

tzutzy


Mesaje : 18
Data de înscriere : 14/02/2008
Varsta : 34

vine bacul bine imi pare!!  ati inceput sa invatati ceva? Empty
MesajSubiect: vine bacul bine imi pare!! ati inceput sa invatati ceva?   vine bacul bine imi pare!!  ati inceput sa invatati ceva? Icon_minipostedMier Feb 20, 2008 12:16 am

asa cum vine...trece...
Sus In jos
http://sosotzutzy.hi5.com
tz

tz


Mesaje : 56
Data de înscriere : 19/02/2008
Localizare : Vaslui

vine bacul bine imi pare!!  ati inceput sa invatati ceva? Empty
MesajSubiect: Re: vine bacul bine imi pare!! ati inceput sa invatati ceva?   vine bacul bine imi pare!!  ati inceput sa invatati ceva? Icon_minipostedMier Feb 20, 2008 12:37 am

am inceput sa invat!!!deocamdata invat sa numar zilele inapoi pana la bac!!cu mult exercitiu si putina perseverenta voi reusi...it's the final countdoooown bom
Sus In jos
GREUU

GREUU


Mesaje : 16
Data de înscriere : 20/02/2008

vine bacul bine imi pare!!  ati inceput sa invatati ceva? Empty
MesajSubiect: Re: vine bacul bine imi pare!! ati inceput sa invatati ceva?   vine bacul bine imi pare!!  ati inceput sa invatati ceva? Icon_minipostedMier Feb 20, 2008 1:44 am

affraid affraid affraid
cum sa nu ... deja pot spune ca iau 10.00 la bac =))
Sus In jos
matt

matt


Mesaje : 65
Data de înscriere : 20/02/2008
Localizare : nush...sa verific GPS-ul

vine bacul bine imi pare!!  ati inceput sa invatati ceva? Empty
MesajSubiect: Re: vine bacul bine imi pare!! ati inceput sa invatati ceva?   vine bacul bine imi pare!!  ati inceput sa invatati ceva? Icon_minipostedMier Feb 20, 2008 7:43 pm

ma pregatesc intensiv la sport ....in rest nu am probleme =)))))))...la mate ma astept la un 10 ...asa mi-a spus nea fanik
Sus In jos
Continut sponsorizat





vine bacul bine imi pare!!  ati inceput sa invatati ceva? Empty
MesajSubiect: Re: vine bacul bine imi pare!! ati inceput sa invatati ceva?   vine bacul bine imi pare!!  ati inceput sa invatati ceva? Icon_miniposted

Sus In jos
 
vine bacul bine imi pare!! ati inceput sa invatati ceva?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» ce parere aveti despre locatia aleasa pt banchet??se putea si mai bine???

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Liceul Teoretic "Emil Racovita" :: Bacalaureat-
Mergi direct la: